Kreatívny tip: Zasnežená krajina u vás doma

Taká poriadna zima nám chýba. Pol metrové záveje, červené líca od mrazov a únava po nekonečnej sánkovačke či prechádzke. Ak zima nejde k nám, pripravte si zimu doma. 

V dnešnom článku sme si pre vás pripravili zaujímavý a nenáročný tip, ako zabiť čas, ktorého máme momentálne všetci tak nejako viac než dosť a nudu, ktorá striehne na každom kroku. A keďže poriadna chumelica nie a nie prísť, tak si ju môžete pripraviť doma. 

Budete potrebovať: výkres alebo farebný papier, akrylové farby, bublinkovú fóliu a pár štetcov. 

Na výkres si nakreslíme farbičkami korunu stromu. Pripravíme si bublinkovú fóliu, na ktorú pomocou štetca alebo priamo z tuby nanesieme vrstvu akrylovej farby najlepšie bielej. Ak ste si zvolili ako pozadie biely výkres, môžete si namiešať bielu akrylovú farbu s modrou. Takto sneh lepšie na výslednom diele vynikne. Fóliu opatrne pretočíme a otláčame na výkres. A voilá, zimná krajinka je hotová. 

Nie je to nič náročné, práve naopak. Je to veľmi príjemná a kreatívna činnosť. Takýmto spôsobom, teda pomocou bublinkovej fólie viete vytvoriť nielen zasneženú krajinu. Ak vám chýba jar, tak pomocou zelenej farby môžete vytvoriť lúku do ktorej štetcom dokreslíte farebné lúčne kvety.

 

Produkty