Kto sme? Prečítajte si o nás

10.10.2012. Magický dátum. Otvorenie našej kamennej predajne v nákupnom centre v Prešove. Nevyšlo. Posunulo sa o dva dni, na 12.10.2012 – tiež pekný dátum. Poloprázdna predajňa, málo regálov, sotva 5 dodávateľov. Ale aj tak sme boli pyšní, že sme to dokázali. Traja kamaráti, Peter, Matúš a Ivana.

Začiatok bol rozpačitý asi ako pri všetkom,  stále otázky, či to má zmysel, či pokračovať. No časom sa všetko začalo nabaľovať a všetkého začalo pribúdať – tovaru, dodávateľov, no najmä našich zákazníkov.  Jediné čo ubudlo bol Peter. No a keď sme si mysleli, že už to bude len a len lepšie, prišlo nové nákupné centrum. Konkurovať sa už nedalo a museli sme sa rozhodnúť čo ďalej.

Rok 2019. Rok zmien. Apríl. Presťahovali sme sa z nákupného centra na „web“. Vybrali sme si cestu eshopu. A vybrali sme naň pre vás len to najlepšie a najkvalitnejšie, čo sa u nás predávalo a s čím sme mali my, ale aj naši zákazníci tie najlepšie skúsenosti..

Sú to dva roky a stále sme nováčik na trhu, kde je konkurencia mnohonásobne vyššia. No nevzdávame sa, veď je to už 9 rokov čo sme vytvorili svoju značku. Produktov neustále pribúda a rozširujeme aj zameranie.

Sami už máme neposedného chlapčeka, a preto vieme aké náročné je upútať jeho pozornosť, alebo ho zabaviť  v pochmúrne dni. A preto naše novinky smerujú práve k deťom. Zábavné, kreatívne, nápadité, ale hlavne zmysluplné pomôcky pre malých neposedkov. To sme my – menšia než malá firmička o dvoch ľuďoch, a preto všetko čo robíme, robíme pre vás s nadšením a obrovskou vďakou.

Matúš a Ivana

Ps: kvalita fotiek zodpovedá rokom, v ktorých boli zhotovené a mobilom, ktoré sme vtedy mali :D Ďakujeme za pochopenie!;)